Pokoje a vybavení

K dispozici je celkem 34 prostorných pokojů včetně 1 apartmá s výhledem a 1 rodinný apartmán. Veškeré pokoje vznikly v důsledku respektování původních zdí objektů v moderním stylu a luxusním zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou, WC, telefonem s přímou volbou, SAT TV, trezorem, přístupem k internetu (WI-FI na každém pokoji zdarma), fénem a minibarem. Samozřejmostí je vybavení veškerých pokojů klimatizací. Masivní nábytek má ekologicky řešenou povrchovou úpravou bez použití laků. Odpočívat můžete na pohodlných lůžkách s rozměry až 180 × 200 cm. Všechny pokoje nabízejí maximální komfort s akcentem na bezpečnost - čipové karty pro přístupy do jednotlivých zón, nová generace požární signalizace.

Samotný Apartmán s výhledem a rodinný apartmán Vám mohou zpříjemnit Váš volný čas.

Pokojový servis zahrnuje výběr gastronomických specialit především regionální kuchyně, ale i praní a čištění prádla, pochůzky a doručování nákupů do hotelu nebo zasilatelské služby.Naše další provozovny:

Švejk restaurant Malostranská pivnice restaurace U Vejvodů Švejk restaurnat U zeleného stromu Residence Prague Inn Residence U Vejvodů

HODNOCENO NA TRIPADVISOR