Služby

Při rezervaci pokoje lze uplatnit požadavek na doplňkové služby, např. přistýlka, dětská postýlka, snídaně je v ceně ubytování, transfer jak z místních destinací tak i zahraničních, okružní jízdy po Praze i Čechách, vstupenky na kulturní představení, půjčování vozů a mnohé další dle Vašeho přání.

Přijedete-li do našeho hotelu vlastním vozem budete moci i v této lokalitě zaparkovat. K dispozici Vám jsou chráněná parkovací garážová místa v blízkosti hotelu.

V případě Vámi využité letecké či vlakové dopravy pro Vás zajistíme dovoz a odvoz k nám do hotelu jak z letiště, tak z nádraží společností limousine service zabezpečující přepravu klientů luxusními limuzínami s veškerým maximálně dostupným poskytovaným servisem očekávající Vás přímo na letišti popř. na nádraží.

Concierge hotelu Vám pomůže sestavit program dne, opatřit vstupenky do divadel, zajistit průvodce, stejně jako vyřešit změnu cestovního plánu, zabezpečit pořádání větších konferencí v sousedních palácích nebo sálech s multimediální vybaveností.Naše další provozovny:

Švejk restaurant Malostranská pivnice restaurace U Vejvodů Švejk restaurnat U zeleného stromu Residence Prague Inn Residence U Vejvodů

HODNOCENO NA TRIPADVISOR