Poloha

Hotel PRAGUE INN **** je velmi výhodně situován, a to přímo na Václavském náměstí, v samém středu a centru Prahy. Václavské náměstí s pěší zónou zaručuje všem našim návštěvníkům hotelu potřebný klid k odpočinku. Poloha hotelu umožňuje pohodlně dosáhnout všech turistických cílů formou procházek bez použití veřejné dopravy či taxi služby.

GPS poloha: 50°5'2.825"N, 14°25'23.24"E

Během 2 minut chůze dorazíte na známé Staroměstské náměstí se starobylou radnicí na jejíž věži již po staletí apoštolové a smrtka odměřují čas přesýpacími hodinami. Za povšimnutí stojí též patricijské domy zdobené štukem a sochami, dominanty dvou kostelů – gotického chrámu Panny Marie před Týnem a barokního kostela sv. Mikuláše od slavného pražského rodáka Kiliana Ignáce Dientzenhofera.

Z hotelu Prague Inn ulicí Na Příkopě lze projít k Prašné bráně, poté velmi příjemnou procházkou pražskými uličkami dojít do Jilské ulice, kde Vám můžeme vřele doporučit jednu z nejznámějších tradičních restaurací – plzeňskou restauraci "U Vejvodů".

Procházka opačným směrem nabízí neméně malebnou část pražského Starého města: Karlova ulice ústící na Křižovnické náměstí, kde se otevírá kouzelný pohled na Hradčany s chrámem Sv. Víta a celé panorama malostranských věží, střech a dominanta kostela Sv. Mikuláše. Při procházce po gotickém Karlově mostě můžete plně vychutnat atmosféru staré Prahy, sledovat různorodost pražské architektury a pomalu pokračovat dále k Pražskému Hradu.

Zajímavou částí staré Prahy je Josefov - staré Židovské město, kde můžete navštívit Staronovou Synagogu i starý Židovský hřbitov.

Hotel Prague Inn má v bezprostřední blízkosti stanice Metra A - Můstek a C – Museum, díky kterým mohou naši hosté navštívit i vzdálenější pražské pamětihodnosti, galerie či musea. Vlaková nádraží a letiště Ruzyně jsou též dostupné pražskou veřejnou dopravou.Naše další provozovny:

Švejk restaurant Malostranská pivnice restaurace U Vejvodů Švejk restaurnat U zeleného stromu Residence Prague Inn Residence U Vejvodů

HODNOCENO NA TRIPADVISOR