O restauraci PRAGUE INN

Doporučujeme
Pilsner Urquell Original restaurant
U Vejvoů
Malostranská Pivnice

Restaurace Švejk patří k dalším počinům společnosti Pražský Gurmán s.r.o., kterou již známe ve spojení s proslulou restaurací "U Vejvodů". Její jméno zaručuje podniky kvalitní a profesionální úrovně, patřící k jedněm z nejlepších a nejvyhledávanějších v Praze.

Restaurace je součástí nově zrekonstruovaného objektu budovy v samém srdci Prahy a to ve spodní části Václavského náměstí přímo na Můstku. Architektonicky zajímavá budova je dominantou pro svůj samotný původ sahající až do 14. stol, čímž se tak řadí mezi nejstarší stavby na Václavském náměstí. Prostory restaurace se vztahují ke spodní podzemní části budovy a letní terasy přímo s výhledem na dominantní část Václavského náměstí a na pěší zónu.

Samotná restaurace Švejk byla zprovozněna začátkem měsíce června 2005. Naše nově otevřená restaurace Vám připomene tradiční české pokrmy v netradičním pojetí s prezentací, která Vás přesvědčí, že i klasika dokáže překvapit a dokonale uspokojit Vaše gurmánské touhy.

Šéfkuchař v restauraci Švejk působil dlouhou dobu v samotném centru kulinářských specialistů a odborníků na světově proslulou Francouzskou kuchyni s bohatými zkušenostmi získanými u nás i v zahraničí. Pod jeho vedením pracuje celý tým profesionálů , který je zárukou kvality a vysoké úrovně našich pokrmů.

Nabízíme širokou škálu gastronomických služeb, které flexibilně upravíme Vašemu přání.Prostory restaurace a její atmosféra je vynikajícím místem k pořádání rautů, večírků, svateb a jiných dalších společenských akcí.

Restaurant Švejk je vám k dispozici s pestrou nabídkou vynikající gastronomie české i zahraniční kuchyně včetně bohatého snídaňového bufetu. Nabízí také letní venkovní zahrádku situovanou přímo na dolní části Václavského náměstí na zlatém kříži pěších zón 28 října 15, Na Příkopě a ulici Na Můstku s neopakovatelným výhledem na Národní Muzeum. Bar je otevřen až do pozdních nočních hodin.Rezervace
Tel.: +420 776 330 026
Tel.: + 420 226 014 785
Fax: + 420 226014 777
Fax: + 420 226 014 888
restaurant@hotelpragueinn.cz

Otevírací doba
denně od 8:30 do 24:00
Počet míst
kapacita restaurace: 80 míst
kapacita Lobby Baru: 16 míst
kapacita letní zahrádky: 44 míst


Naše další provozovny:

Švejk restaurant Malostranská pivnice restaurace U Vejvodů Švejk restaurnat U zeleného stromu Residence U Vejvodů

HODNOCENO NA TRIPADVISOR